Hakkımızda

Bodrum, turizm mevsiminde binlerce turistik işletmesi ile 7/24 hizmet veren, kışın da inşaat sektörünün faaliyete geçmesi ile bir inşaat şantiyesini andıran, ülkemizin birçok şehrinden daha faal ve ekonomik değerleri daha yüksek olan bir beldemizdir. 

Bodrumdaki ticari kuruluşlara iletişim desteği vermek amacıyla kurulan sitemiz, yarımadadaki tüm işletmelerin bilgilerini haritada yer alan pinler yardımıyla işaretlemekte ve daha kolay ulaşılmasına olanak sağlamaktadır.

Bodrum’da aradığınız her türlü firma, banka ATM’si, okul, resmi makam, taksi durağı, bakkal, market, otel, bar, restaurant, beach, kebapçı, meyhane, balıkçı, cadde-sokak v.s. adresini harita üzerinden görüntülemek ve erişimi kolaylaştırmak için binlerce pin işareti yerleştirildi. 

Bu sitedeki Bodrum Haritası üzerinde firmalar ile ilgili iletişim bilgilerine ilave olarak “Anahtar Kelimeler” ve  “Açıklamalar” için ayrılmış yerler bulunmaktadır. Böylece firma adına ilave olarak ürün adı, marka, kişi adı veya sokak/cadde adı ile de arama yapmak mümkün olmaktadır.

Haritadaki bilgilere destek olarak işletmeler her türlü açılış, kampanya ve yeni ürün bilgileri ile seri ilanlarını bu sitede ücretsiz olarak paylaşmaktadırlar.

Son kullanıcı kişiler de Bodrum'da aradıkları her türlü ticari bilgiye arama motorunu kullanarak kolayca ulaşabilmektedirler.

Veriler, kullanıcılar tarafından sürekli güncellendiği ve denetlendiği için internette sık rastlanan bilgi kirliliği minimuma indirilmiş durumdadır.

Bodrum'da doğru ve güncel ticari bilgiye ulaşmanın en hızlı yolu www.bodrumkentrehberi.com'dan geçmektedir.

Sitenin güncel bilgiler vermesi güvenilirliğini arttıracağı için Bodrum’lu firmaların İletişim Bilgileri ve Sektörel Liste’de bulunduğu yer kadar yakın çevrenizdeki işletmelerin de doğru veriler ile haritada yer aldığını kontrol etmenizi ve bizi bilgilendirmenizi rica ediyorum.

Yeni firma girişi – düzeltme – güncelleme – dilek - uyarı – reklam talebi – kampanya – seri ilan – “Anahtar Kelimeler” gibi maillerinizi [email protected]  adresine yönlendirebilirsiniz.

KÖŞE YAZARLARI