Çalışma Sistemi

Bodrumlu Yöneticiler,
Bodrum Yarımadasındaki firmaların ticari alandaki iletişimlerini hızlandırmak ve fark edilme oranlarını yükseltmelerini sağlamak amacıyla aşağıdaki ücretsiz yayın olanaklarını kullanımınıza sunuyoruz:
İşletmenizle ilgili tüm gelişmeleri aşağıdaki formatlar içinde sitemizde yayınlayabilirsiniz.
Format a) Sektörel Haberler: Bu alanlarda işletmenizle ilgili her türlü açılış, yenilik, yeni ürün tanıtımı ve markalarınız bir resim ile birlikte yer alabilir.
Format b) Kısa Haberler: İşletmenizle ilgili kısa yenilikleri bu alanlarda yayınlayabilirsiniz.
Format c) Kampanyalar: Başlatacağınız kampanyalarınız hakkındaki bilgilere, indirim haberlerine burada yer verebilirsiniz.
Format d) Seri İlanlar: Eleman Arama - Satılık/Kiralık Emlak - Kiralık Vasıta - Spot Eşya alım satımı hakkındaki tüm talep ve arzlarınızı burada yayınlayabilirsiniz.
Tüm bu iletişim hizmetlerini sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz.
Kampanya ve Seri İlanlar yedi gün sitede yer alacak, siz devam ettirmek istemezseniz süre sonunda yayından kaldırılacaktır.
Formatlarda firmaların adı ve varsa yetkili adı, ürün/marka gibi bilgiler yayınlanacak, iletişim bilgilerine yer verilmeyecektir. (Sadece siteye reklam verenlerin iletişim bilgileri detaylı olarak yer alacaktır.)
İlgi duyan kullanıcılar, şirket adı, yetkili adı, ürün/marka ile arama motorunu kullanarak şirketinizin harita üzerindeki yerine ve detaylı bilgilere ulaşabileceklerdir.
Şirketiniz ile ilgili sınırsız sayıda karakteristik “etiket” kelimenizi işlenmek üzere bize gönderebilir, aramalarda kullanıcının size daha hızlı erişmesini sağlayabilirsiniz.
Yayınlanmasını istediğiniz bilgileri “format” adı vererek yollayabilirsiniz.
Reklam vermek için yazılı olarak detayları/fiyatları talep edebilirsiniz. Reklam veren firmalar arama motorunda en önde yer alacaklardır
Her konuda iletişim için yazılarınızı [email protected] adresine bekliyoruz.
Bol kazançlı bir sezon dileğiyle
Celal Gürsoy

KÖŞE YAZARLARI